DWUP - Eures- Banerek [ v 02 d ].jpg
logo1n.png
logo2.png
Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to EUROPE!” – 16.05.2024 r.
Pozostałe w galerii
obrazek
Za nami Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to Europe!”, podczas największego wydarzenia targowego w regionie swoją ofertę zaprezentowało 104 wystawców (pracodawców, partnerów i instytucji rynku pracy) z Polski oraz Europy. Gościliśmy także doradców EURES z Czech, Holandii, Danii, Austrii, Niemiec, Słowacji i Słowenii.
obrazek
Było z nami 104 wystawców z 9 krajów Unii Europejskiej: 80 pracodawców i 24 instytucje rynku pracy (zajawka)
obrazek
Stoisko Organizatora
obrazek
Uroczyste otwarcie Targów
obrazek
Uczestnicy targów mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych, zobaczyć pokaz mody Estery Grabarczyk, zanurzyć w wirtualną rzeczywistość w goglach VR oraz skorzystać z wielu innych atrakcji przygotowanych przez
obrazek
Relacja dostępna na Facebooku - https://tiny.pl/ddzwd
obrazek
Pan Dyrektor DWUP Bartosz Kotecki uroczyście otworzył Targi oraz uczestniczył w panelu dyskusyjnym „Strategie skutecznej integracji cudzoziemców na rynku pracy”.
obrazek
Dziękujemy wszystkim Wystawcom oraz wszystkim Odwiedzającym za udział w Międzynarodowych Targach Pracy "With EURES to Europe!” Targi zrealizowane były w ramach projektu „Modernizacja instytucji i służb regionalnego rynku pracy” i współfinansowane przez Unię Europejską ze środków EFS Plus w ramach FEDS 2021-2027.
autor: Dagmara Wilczyńska   utworzono: 21-05-2024   Ilość zdjęć: 8
DRUKUJ
POWRÓT