Konkurs graficzny -...

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIANY REGULAMINU KONKURSU GRAFICZNEGO

z dnia 10.04.2019 r.

 

Szanowni Państwo,

 

ze względu na duże zainteresowanie Konkursem Graficznym oraz prośby z Państwa strony o wydłużenie terminu nadsyłania prac, informujemy, że Organizator Konkursu podjął decyzję o zmianie Regulaminu Konkursu w tym zakresie i ostateczny termin doręczenia/przesyłania prac ustala się na dzień 12 kwietnia br. do godz. 15.30.

 

Pozostałe warunki Konkursu pozostają bez zmian.

 

-------------------------------------------------------------

 

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) ogłasza konkurs graficzny na projekty plakatów promujących EURES-TriRegio wykonane techniką komputerową.

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku od 15 do 29 lat.

 

Jest to już trzecia edycja tego typu przedsięwzięcia skierowanego do młodych osób z województwa dolnośląskiego. Celem konkursu jest zwiększenie rozpoznawalności marki EURES i Partnerstwa TriRegio, promowanie uczciwej mobilności oraz pokazanie możliwości pracy na pograniczu polsko-czesko-niemieckim

 

Prace konkursowe można przesyłać w terminie od 19 lutego do 10 kwietnia 2019 r. W puli nagród przewidziane  są  nagrody  finansowe w wysokości 5 100 zł:

 

I miejsce – 3 000 zł

II miejsce – 2 100 zł

 

Zapraszamy do nadsyłania prac graficznych i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

 

Wszelkich informacji o konkursie udziela doradca EURES - Marta Kędzierska pod numerem telefonu 74 88 66 562 lub mailowo:


kg

wprowadził: 

Marta Grochowska

utworzono: 19-02-2019
ostatnia modyfikacja: 10-04-2019
Strona główna
Powrót
Drukuj
Pobierz PDF
Wypowiedz się